Erasmus+

Erasmus+ veľtrh v Europa SC Banská Bystrica

veltrh erasmus BB thumbDňa 13. októbra 2022 sa konalo v priestoroch SC EUROPA v Banskej Bystrici podujatie s názvom „Erasmus+ veľtrh“. Hlavnými organizátormi podujatia boli Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu (SAAIC) a Národná agentúra programu Erasmus+ pre oblasť mládeže a športu (NIVAM). Pozvanie na spoluprácu a účasť prijali aj partnerské organizácie a školy zapojené do programu Erasmus+.  

 

Cieľom podujatia bolo okrem pokračujúcich osláv 35. výročia programu Erasmus+ priblížiť fungovanie samotného programu, jeho možnosti a príležitosti, a dať tak priestor záujemcom informovať sa priamo u zástupcov Národných agentúr Erasmus+ či ďalších účastníkov veľtrhu, ktorí majú s programom bohaté skúsenosti.

Program veľtrhu bol pripravený so začiatkom od 10:00 do 18:00. Záujemcovia a návštevníci obchodného centra mali možnosť pristaviť sa pri info stánkoch jednotlivých organizácii a účastníkov a informovať sa o programe Erasmus+ z rôznych zdrojov. Súčasťou programu veľtrhu bol aj kultúrny program, na ktorom sa participovali študenti Fakulty múzických umení Akadémie umení v Banskej Bystrici.


→ Fotogaléria 

foto: Národná agentúra programu Erasmus+ pre vzdelávanie a odbornú prípravu

Log in